Baby FoodMilk Ingredients

B2B Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Iwona Skupniewicz
Tel.: 603 701 007
@: iwona.skupniewicz@stolicasera.pl

Food ServiceRetail

Dział Obsługi Klienta

Katarzyna Kulot
Tel.: 603 761 871
@: katarzyna.kulot@stolicasera.pl

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Iwona Skupniewicz
Tel.: 603 701 007
@: iwona.skupniewicz@stolicasera.pl

 

Regionalni Kierownicy Sprzedaży:

 

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Tomasz Mirosław REGION WSCHÓD
Tel.: 603 760 212
@: tomasz.miroslaw@stolicasera.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Jacek Żak REGION PÓŁNOC
Tel.: 603 760 675
@: konrad.chrobak@stolicasera.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Konrad Chrobak REGION POŁUDNIE
Tel.: 603 301 444
@: jacek.zak@stolicasera.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Grzegorz Czkalski REGION ZACHÓD
Tel.: 603 300 899
@: grzegorz.czkalski@stolicasera.pl

EksportLogistyka

Kierownik ds. exportu

Marcin Manulik
Tel.: 603 761 682
@: marcin.manulik@stolicasera.pl

Specjalista d/s Administracji
Eksportu Ingredients

Ewelina Marczak
Mobile: +48 603-761-818
@: ewelina.marczak@stolicasera.pl

Specjalista d/s Eksportu
Export Specialist

Paula Kozakiewicz
Mobile +48 603 761 685
@: paula.kozakiewicz@stolicasera.pl

Specjalista ds. logistyki
Logistics Specialist

Jan Januszkiewicz
Mobile: +48 603 761 706
@: jan.januszkiewicz@stolicasera.pl